Archív NOVINEK 1

 

27.4.2003 neděle – dlouho nic zajímavého…

No, dlouho se nic zajímavého nedělo, takže to teď jen shrnu :o) V pátek18.4. sem se doplížila domů s představou pěkných tří dnů odpočinku. V sobotu jsem psala kamarádovi Růžovi k jeho narozeninám, odpověděl mi a přidal ještě menší informaci ze svého života. Nakonec to dopadlo tak, že jsme společně vyrazili odpoledne venčit pejsky a pokecat :o) Se psama byl problém – Gabra, kterou jsme ještě v té době měli doma je krajně nesnášenlivá, takže Martinovu fenku Ašku (mladou bíglici) vyděsila ve velkém stylu a Ašik s náma pak nechtěl nikam jít a navíc se asi pěkně naštvala na Martina… hloupá situace, skoro sem se za Gabru styděla. No, každopádně Martin mluvil a mluvil a já se dověděla všecko co se mu dělo za posledních pár týdnů… popravdě mě skoro nepustil ke slovu, ale vůbec mi to nevadilo, aspoň se vypovídal :o)) V neděli se nedělo nic moc a v pondělí  bylo velikonoční pondělí, takže sem zírala na spoustu pěkných pohádek v televizi :o) Následovaly 4 pracovní dny v LEVI :o) Za tyhle čtyři dny jsem si začala připadat jako pomocná síla ve skladu, ale aspoň jsem pořád neseděla u počítače – manuální práce tohoto typu mě vždycky bavila, takže přeskládávání krabic a balení palet bylo vítanou činností :o) ve čtvrtek odjeli skoro všichni kolegové na LEVIday do Štiřína a v pátek jsem zas pomáhala „vybalovat“. Jo a ve čtvrtek jsem zašla na pivko s exkolegy z MAP. No a včera byla sobota – vrátili jsme Gabru paničce :o)) Takže dneska můžem konečně vysát chlupy z koberce a nemusíme lítat po venku s pejskem :o) Ale už máme naplánovaný, že si pořídíme vlastního/vlastní – možná dva, abychom se nehádali… eště uvidíme :o)

 

17.4.2003 čtvrtek – Veselý týden v LEVI

Tak kde jsem to skončila? Jo, tak sobota dopadla tragicky. Od Lumíra jsme odjížděli s Kuklíkama ve tři hodiny ráno v neděli. Stav jistých nejmenovaných jedinců nebudu na těchto stránkách rozmazávat, potrestali se sami. My někteří jsme vstali hned v sedm hodin ráno a postarali se o psa a domácnost, ti někteří vstali v 11.00 hodin a zjistili, že mají puchýře na prstech od hraní na kytaru a děsně je bolí hlava :o) Takže plánované kino se nekonalo, protože neděle byla léčebným dnem. V pondělí 14.4. jsem se ráno vypravila poprvé do nové práce. Den to byl zábavný a náročný zároveň. Připadala jsem si jak vyvoraný kachně a jako naprostej blb… no, třeba se to časem spraví, říkala sem si :o) V úterý sem s dalším z nových kolegů dostala počítač a přístupový čip, abychom jako vůbec mohli do práce a taky z práce (tam je kula na dveřích z obou stran, takže, když vypnou proud, tak se nedostanete ani domů z hokny :o)) ) Poznámka na okraj: teď jak to píšu, tak mi normálně vypadávají písmenka, takže kdy vám text místama nedával smysl, tak si z toho nic nedělejte :o) No, pak byla středa a pak čtvrtek – dostal mě na starosti hodný kolega Roman. Bere to fakt důkladně a opravdu se o mě stará, takže mě postrkuje k dalším a dalším informacím. Občas mám dojem, že už se mi do hlavy nic z toho nevleze, ale doufám, že je to tím prvním šokem :o) Ke své radosti zjišťuji, že zas tak úplně blbá snad nebudu :o) V práci už sem se trochu zabydlela a snažím se moc nevybočovat z místního normálu. Teda akorát to cestování je pěkně na prd, dojet ze Žabin do Slatiny je docela děsivá záležitost… Každopádně se těším na víkend – budou Velikonoce :o) sice dostanu asi namláceno, ale nikdo z toho nic nebude mít, jelikož zas budu Velikonoce bojkotovat :o)) No jo, kecám, mám pro všecky chlapy z rodiny včetně malého Skřítěslava koupený aspoň čokoládový zajíce :o)) Jo, jinak se přes týden nic nedělo, akorát Gabra si počůrala pelech, tak o něj „přišla“ a musí počkat až jí ho vyperu. No, tak já jdu spat a dál něco napíšu asi až po svátcích. Děsně mě teď bolí zub, kterej mi roste a taky se mi z klimatizace v práce udělal opar na puse a taky to bolí – to si jako stěžuju, kdybyste to náhodou nepochopili :o))

 

12.4.2003 sobota – Dopolední rekapitulace

Jo, ve čtvrtek jsem umyla okna. Pěkně ze všech stran… ještě, že jich máme málo, měla jsem toho plný zuby :o) Ve čtvrtek jsem toho moc už neudělala. Akorát jsem udělala Myšákovi jídlo… tvrdil, že mu chutnalo a pojmenoval ho Voroněž 2003. Hm, budu muset sepsat recept, on to byl totiž takovej děsnej hokus pokus :o))  V pátek po ránu jsem se vypravila zas na ÚP, paní vytiskla hromádku lejster a pak řekla, že to je všecko a já musela ještě na Cejl zas do zdravotní pojišťovny. Pršelo. Od rána pršelo a bylo hnusně. Já nenosím deštník, takže jsem byla zmoklá. Za účelem uschnutí jsem si vybrala netovou kavárnu na Masarykově ulici. Šla jsem tam počkat až bude půl desáté, abych mohla vyrazit do Slatiny pro svoji novou pracovní smlouvu. Jak tam tak sedím, tak mi volala ta slečna, která je předpokládám personalistkou v LEVI, že jako někam zašantročila moje údaje do smlouvy a že tam nebude a že mi tu smlouvu nechá na recepci. Tak jsem jí to nadiktovala a byla jsem ráda, že nemusím nikam spěchat. Dojela jsem do LEVI, vzala smlouvu a potkala jsem zmíněnou slečnu ve dveřích na odchodu. Povídala, že jestli jedu do města, že mě může vzít autem. To jsem neodmítla, to bych byla úplně blbá… v dešti a ještě takovou štreku MHD… :o)) Povídala, že se s ní snad nebudu bát… no, už mě vezli větší nerváci :o)) Ona za to asi ale nemohla, protože hodně spěchala a to je nervózní každej…teda skoro každej… Vyložila mě na Kounicové a letěla do HOME Kreditu :o) Já jsem jela pěkně v klídku do Delvity na nákup. Pak už mi jen volali, že nám přijdou namontovat v úterý ráno žaluzie a to bylo tak všecko… Sobotní dopoledne jsme věnovali úklidu a převlíkání pelechů… v plánu je Lumírek s Kuklíkama a zítra možná kino, ale to už předbíhám událostem :o)

 

9.4.2003 středa – Psa zabít třeba…

Tentokrát začneme pondělkem. Takže v pondělí bylo tuším 7.4. tak tenhle den jsem strávila z větší části v Anete kecáním se svými bývalými kolegy. Dověděla jsem se spoustu drbů a novinek a taky jsem zjistila, že tam vlastně nic moc nezměnilo – aspoň ne k dobrému :o) Z Lesné jsem se vypravila k babičce a dědovi do Juliánova. Tam jsem už dlouho nebyla, takže jsem s nimi chtěla chvíli pokecat. Probrali jsme všecko od práce, mobilních telefonů přes válku v Iráku až po názory na náboženství. S nima se vůbec pěkně povídá :o) Cestou domů jsem nakoupila jídlo a udělala jsem k večeři palačinky nebo co to bylo… měli jsme je s marmeládou, zmrlinou a šlhačkou, posypané Grankem a bylo nám zle :o)  a to byl skoro konec pondělí. V úterý jsem se vypravila k rodičům na poštu, protože mi tam přišlo heslo k Internetbankingu – docela fofrem došlo. Pak jsem jela do Tesca – koupit žehličku. Jo, takovou tu věc na žehlení prádla. U nás doma žehlí Myšák. Tvrdí, že ho to baví a nevadí mu to. Když to řeknu před některou z kamarádek, tak si ho chtějí půjčovat domů… Já žehlení sice nemám ráda, ale beru to jako nutné zlo. No, takže Myšák chtěl v neděli dopoledne žehlit a houby… žehlička po šesti letech umřela. Myslím, že vydržela dost dlouho, takže jsem se rozhodla, že Myšákovi koupím žehličku novou. Koupila jsem zas TEFAL SuperGliss (ne sliz…) s číslem 25, to je jakejsi výkon té páry nebo čeho. Stála asi 1500 Kč, což mi nepřišlo zas tak tragické, takže máme novou žehličku :o) No a dneska jsem ráno vyrazila na úřad práce. Domluvila jsem se tam na pátek na ráno, že se tam jako přijdu odhlásit. Pak jsem strávila nějakou hodinu v netové kavárně v AVIONu na České, kde jsem vyřídila poštu a udělala si malý průzkum Olomouce přes Internet. Důvody nejsou tajné, ale jsou na dlouhé vysvětlování, takže to sem plácat nebudu :o) Teďkom jsem doma a hodlám se ještě vypravit do obchodu pro nákup a pak se budu psychicky připravovat na zítřejší umývání oken :o)  Jooo, úplně dneska ráno se nám Gabra vyčůrala na koberec doma… neměla k tomu reálnej důvod, protože jsem s ní byla i pozdě večer jako vždycky a ráno jsem vstávala poměrně brzo… takže to pejsek pěkně schytal. No, to by asi jako výčet katastrof stačilo, takže já si jdu napsat nákup a vy si dělejte co chcete :o)

 

6.4.2003 neděle – Klasické modré pondělí bude následovat

Takže to vezmu od toho minulého čtvrtka. Dopoledne jsem jela do Kohoutovic do České spořitelny, jelikož tam měli moji novou kreditku. a to bych to nebyla já, kdybych tam nestrávila hodinu a půl času :o) Požádala jsem taky o založení služby Internetbanking, což se mi jeví jako fajn věc, když pořád měním různé příkazy a potřebuju vědět kolik drobných mi na účtu zbývá. Paní u přepážky usoudila, že by mi mohla ještě nabídnout jakýsi výhodnější program pro sporožiro s vyšším úrokem, čemuž jsem se nebránila. Ze spořitelny jsem vyrazila obtěžkána složkou plnou papírů… sem si odnesla snad půlku stromu :o) Stavila jsem se v obchodě a u rodičů pro poštu a tradá zas zpátky do Žabin. V pátek byla nuda, jenom takový věci jako praní prádla a uklízení. Až večer… to jsem šla se Zdendou na kafe do Rubínu. Pokecaly jsme o všem možným i nemožným za tu dobu co jsme se neviděly. V sobotu byl válecí den. Myšák pořád pracuje – v práci i doma. Odpoledne jsem už nevěděla co roupama, tak jsem upekla štrůdl. Nedělní dopoledne a poledne jsem strávila s Bětkou u ní doma. Popovídaly jsme si zas a znovu o spoustě věcí. O nových i starých věcech a lidech, kteří se dají počítat mezi naše společné známé. Myšák si mezitím hrál svoje SIMCITY 3000 a pak se najedl a vyrazil do Rosic zařídit přesun své mamky do Ostopovic k babičce. Jinak pejska máme pořád ještě u nás na hlídání a zatím netuším ani přibližně, kdy bysme ji měli jako vrátit paničce. Za uplynulých pár dní jsem zjistila, že se se svými problémy mám jako prase v žitě a nemám si na co stěžovat. Jo, sem málem zapomněla… v pátek mi zavolali, že mám od 14.4. práci a v pátek 11.4. si mám dojít pro smlouvu. Možná chcete vědět, kde asi budu pracovat, možná to vědět nechcete – tak to nečtěte :o) … firma se jmenuje LEVI International, sídlí až ve Slatině, ale čert to vzal a je to jeden z největších velkoobchodů s PC komponentami a GSM technologií v ČR. Měla bych tam dělat jednoho z marketingových specialistů na jejich marketingovém oddělení. Tak uvidíme, jak dlouho si mě tam nechají, když už si mě tak dlouho vybírali :o)) Jásat se bude až mine tříměsíční zkušební doba :o)) Jak se tam zabydlím, tak o tom napíšu víc do rubriky Práce. Jinak čtěte i rubriku Game a Hudba, pořád všude něco dopisuju :o) Hm, budu muset začít v Novinkách vyrábět archivní soubory, protože tendle soubor už je jaksi velikej. Sem to prostě přehnala a píšu vám sem takovej stručnej deníček místo novinek :o)) Naštěstí to skoro nikdo nečte…

 

2.4.2003 středa – Ať žije, kdo pije :o)

Ozývám se poměrně brzo, jelikož zatím možnost aktualizace mám… tak toho využiju, dokud to jde :o) No, takže včera bylo úterý, byl apríl :o) Nikoho jsem nevyděsil a nikdo naštěstí ani nevyděsil mě. Jinak dopoledne jsem strávila na úřadu práce pro Brno-město. Byla to poučná zkušenost a myslím, že jsem buď měla štěstí, nebo jsou takové ty děsivé zkazky o tomto úřadu hloupým výmyslem :o) Zašla jsem si vyřídit nezaměstnanost i na zdravotní pojišťovnu a pak taky ještě do MAP jsem dala orazítkovat jedno lejstro. Odpoledne jsem vykročila vstříc prvnímu možnému zaměstnání. Až budu mít něco jistýho, tak to semka napíšu. Nerada totiž plaší, dokud jsou to jen výběrová řízení :o) Takže to byla nudná část dne… zábava měla začít až večer, kdy jsme „prali“ Gabru. No, prostě jsme ji namočili, namydlili šampónem pro psy a zas spláchli vodou a pak jsme ji usušili v ručnících a dece. Ráno z ní byl krásnej voňavej pejsek. Totiž dneska odpoledne jsem nechala Gabru ostříhat a trimovat a vůbec jí udělat celkovou údržbu. Tam jsme jely taxíkem, protože pršelo a pes by neměl být špinavej, když se má stříhat. Po dvou hodinách jsem si pro ni došla a byl krásňoučká, jak jen vošklivej grifonek může být :o)) Ale fakt je teďkom pěkná a hlavně z ní nepadají chlupy. Já jsem navíc v té pauze doma uklidila – vyluxovala a vytřepala všecky její dečky, takže tu nemáme skoro žádný psí chlupy :o) Domů jsme šly pěšky. Je to v Komíně, takže nám to trvalo cca 1 hodinu celkem pružné chůze. Gabra neprotestovala, možná věděla, že by jí to nepomohlo a cupitala a cupitala až domů. Tady dostala dva psí bonbony a pak usnula a spí :o) Zítra musím do spořitelny, jelikož jsem zjistila, že mi skončila platnost karty a to není dobrý stav v mém případě, protože platím kartou a vybírám občas z bankomatu a teď jsem namydlená :o) Tak to by zatím stačilo :o) Pěkně prozkoumejte web, jestli se tu něco nezměnilo :o)

 

31.3.2003 pondělí - dopoledne

Tak jsem poslední den v MAP. Mám ještě docela dost práce a taky až dneska budu předávat práci kolegyni Evičce. Odpoledne si tu spakuju posledních pár věcí a pomašíruju domů :o) Co se dělo minulý týden a o víkendu? Ve čtvrtek u nás byl Egi s Ťapinkou... koukat na Gabru. Nebyli z ní nijak vyděšení, protože mají kamarádku, která má doma něco podobného v černém provedení. Pokecali jsme, pohaněli nám psa a zas šli :o) V pátek jsem měla dovolenou a jela jsem na výlet do Nenkovic u Kyjova k Bobušce a Víťovi a Petrovi :o) Strávili jsme pěkný den i večer, ráno v sobotu jsme se vypravili na procházku na Adamce (to je místní chráněná oblast, kde už teď krásně kvetou chráněné kytičky). Jo, Bobušce nádherně u baráku rozkvetly tulipány, takový malinkatý střapatý a hlavně je jich hrozně moc :o) Před obědem mě zavezli do Archlebova na autobus a po obědě jsem byla doma. Vyrazili jsme s Myšákem k Lumírkovi na oběd. Po obědě jsme dostali za úkol vyvenčit Maxe, což je Lumírův labrador. Byla to sranda :o) V neděli jsme dopoledne zabili čekáním na auto... Momír nám měl půjčit auto, abychom mohli jet do Rosic odvézt tam babičku a uklidit tam v baráku místo Myšákovy mámy. Mojmír zaspal, hodně zaspal. Naštval mě, byla jsem vzteklá jako čert. Tolik zabitýho času než se probudil... No, vrátili jsme se až odpoledne...Tak to byl tenhle víkend. O dnešku toho moc psát nebudu.

Hlavní je informace o tom, že už by měla fungovat i sekce Výlety (a další akce), taky čtěte konce souborů Práce a spol., protože tam občas něco dopíšu a nebi přihodím i nějakou fotku a taky je důležité upozornit, že teď nebudu na ftp, takže nebude moc častá aktualizace stránek. Doufám, že budu mít brzo práci, kde to zas půjde. Tak se zatím mějte, já se zas ozvu :o)

 

26.3.2003 středa – Modrá je dobrá :o))

Jo, tak se pomalu chystám na opuštění MAP domečku. Dneska jsem si drobátko uklidila a rozdělila jsem věci na „moje“ a „MAP“ a zítra si sem dovleču kabelu z Anete a všecky věci si odnesu domů. Dneska bylo šílený dopoledne. Stal se nám díky tiskárně menší průser a aby se zakázka zachránila, tak se kolegyňka Olí domluvila se mnou a ještě s Evičkou a další kolegyní Verčou, že jako dneska dopoledne naběhneme do tiskárny, kde se zakázka spravuje a že tam budeme vkládat takový papírky do takových modrých brožurek… idea to byla fajn, ale těch brožurek bylo 3000 a těch papírků 6000, tzn. že do jedné brožurky patří dva papírky… no, musím říct, že jsme to zvládly za cca 2 hodiny 15 minut a když si odečtu modrý ruce (ona ta barva ještě ani nestihla uschnout), tak mám ještě teďkom modrý mžitky před očima :o)) byla to pakárna a nejvíc to asi odnesly záda, ale sme holky šikovný, protože jsme to stihly včas :o)) Barva naštěstí šla umýt mýdlem, protože byla čerstvá. Právě se chystám předat svoje zákazníky kolegyňce Olí, doufám, že to s ní nesekne :o) Taky mi psala Bobuška, že ať jako za nima přijedu v pátek na návštěvu, tak uvidím, jestli mi tu dají na pátek dovolenou, tak pojedu na výlet do Nenkovic ke Kyjovu :o) Taky ještě volal Egi, že se možná chtějí přijít s Ťapinkou podívat na Gabru – to jako zítra večer kolem sedmé…uvidíme, domluvíme :o)) Tak teď aspoň už víte, proč vznikl soubor Lidi kolem nás, tam se aspoň dočtete, kdo je kdo :o))

 

24.3.2003 pondělí – dopoledne

Tak v Terči jsme v pátek byli, sice ne moc dlouho, ale stačila jsem se pozdravit se všema lidma, který se počítají tak nějak k té starší partě. Dali jsme si pár piv a pak jsem odtáhla Myšáka domů, jelikož tam na nás čekala Gabča venčení to chtivý grifonek. V sobotu dopoledne jsem vyrazila na nákup do „naší“ Delvity. Sem to zas trošku přehnala, protože sem chtěla nakoupit pár věcí o větší hmotnosti, no, dotáhla sem to pěšky domů jako vždycky. Myšák vycucnul koberec a ošudlil prach (na televizi ho utřel dost záhadným způsobem, protože uprostřed obrazovky zbyl elegantní čtverec vrstvy prachu :o)) Pak jsme vyrazili k mým rodičům, kteří byli na chatě… dovezli jsme jim suchý rohlíky na postrouhání a knížky na vrácení a vzali jsme si tam prkno na nalepení puzzle a mou poštu. No, doma jsme vzali na chvílu ven pejska a vyrazili jsme na přehradu k Lumírkovi do hospody U kotvy. Tam jsme se dobře najedli a napili.  Večer jsme zjistili, že to prkno na puzzle je o kus menší než jsme chtěli, hm, budu muset taťkovi zavolat… buď sem mu to blbě napsala nebo to blbě uřízli. V neděli sem od rána vařila :o) napřed snídani, pak sem teda vypucovala koupelnu a záchodek, protože už to tam po mytí pejska vypadalo dost děsně a pak sem začala vyrábět oběd. Myšák snědl oběd a odpadl a tvrdil, že je mu špatně… no, sem ho zas chtěla otrávit a zas to přežil, je děsně houževnatej :o))) Až si todle přečte, tak se zas bude vztekat… Odpoledne jsem vzala pejska na zkušební procházku… šly jsme s Gabčou asi 45 minut takový velký kolečko po Žabinách a pejsek šel a šel a došel až domů. Já vím, asi nechápete, co je na tom jako divnýho, ale Gabča by měla podle informací, které o ní mám asi tak po pět minutách umřít a nechat se nést… hm, asi jsem ji převychovala.  Máme doma zimu. Pitomci přestali topit…mně to nevadí, ale Myšák a Gabčou jsou z toho trošku zmrzlí, tak snad ještě zatopí…

 

21.3.2003 pátek

Tak tu máme pátek … pár věcí se změnilo. Pejska máme doma pořád, konečně trošku zhubnul a dneska ráno se dokonce i trošku proběhl…se mnou. Ale v práci se dějou divný věci… úsporná opatření se to jmenuje a prej je to jenom dočasné a že jestli jako to někdo nebude chtít pochopit, tak půjde a dokonce bez peněz a takový věci. No, ale my nejsme dnešní, my jsme totiž kachně a neperspektivní zaměstnání nebereme, tak jsem řekla, že na to kašlu a na konci tohodle měsíce končím, ale že chci sebou nějaký ty peníze… no, stala jsem se firemním vyvrhelem a se šéfem se asi bohužel rozejdu ve zlém, ale myslím, že je to jeho problém. Já si teďkom musím najít novou práci, abych nebyla dlouho na pracáku :o) Takže tak asi… jelikož netuším, kdy a kde se zas dostanu k ftpku, tak je možný, že od konce měsíce vznikne delší mezera ve zprávách, ale já to pak zas dohoním :o) No, Myšák v práci zatím zůstane a v květnu se rozhodne co bude dál, tak snad hlady neumřeme :o)) Večer jdeme na sraz Xchatu do Terče pokecat a na pivo, snad to tam bude dobrý :o)

P.S.: Pro ty co to nevědí… pracujeme s Myšákem v jedné kanceláři :o)

 

17.3.2003 pondělí

Tak výlety nefungují, protože o víkendu nebyl čas na skenování ani na psaní. Hned vám vylíčím proč. Prostě rodinné události a osud tomu tak chtěl, že jsme se stali v sobotu dočasnými opatrovníky Gabry. Gabra je bruselský grifonek a její paničkou je Myšákova máma, která se teď o ni však nemůže starat. Takže jsme si pejska museli nastěhovat k nám. Pejsek se stěhoval se veškerým vybavením, které zahrnuje pelech, deky, misky, jídlo a vitamíny a spoustu dalších ptákovin. Bruselský grifonek je pejsek společenský a moc toho nevydrží… tady máte jeho fotku (to není přímo Gabča, ale nějaký šampión :o) No, takže v sobotu jsme si ji dovezli někdy po obědě, udělali jí doma místo a dostala všecko, co tak asi může pes potřebovat. Usilovně se nám plete pod nohama a je všude, kde ji nečekáme. Odpoledne se k nám vypravili moji rodičové, tak se s Gabčou dlachnili k její velké radosti :o) Večer k nám dorazili Kuklíci, kteří velmi záhy přišli na to, že pejska drobátko víc smrdí a byli z toho lehce zděšeni, ale zas ne moc. Oni totiž vydrží hodně :o) Pak jsme šli spát… všichni tři. Gabča si myslela, že bude spát u nás v posteli, jako je zvyklá z domu, ale to měla teda smůlu. Myšák usnul a já jsem strávila noc tím, že jsem Gabče vysvětlovala, že její pelíšek je fajn a že na posteli spíme jen my. Nakonec to pochopila a ráno opravdu spala v pelechu. V neděli jsme ji už nechali chvíli samotnou a vypadalo to, že skoro celý den prospala a bylo jí celkem fuk jestli tam jsme nebo nejsme. Večer šla už poslušně spát do pelechu a zůstala tam až do rána.  No, takže takovou my teďkom máme doma zábavu s pejskem :o) Přemýšlíme, že až ji vrátíme paničce, tak si pořídíme sami nějakýho normálního psa, třeba malýho černostříbřitýho knírače :o) Uvidíme, jestli nakonec zjistíme, že jsme schopní se psem žít nebo ne :o)

 

14.3.2003 pátek

Takže fungují všechny čudlíky mimo Výletů. Výlety čistě teoreticky budou fungovat po víkendu, ale slibovat radši nic nebudu, jelikož by to mohlo zas dopadnout jako již tolikrát předtím :o) No, včera jsem se vypravila na návštěvu ke svým hodným rodičům Pěkně jsme si popovídali o spoustě věcí, což se nám nedaří moc často :o) Domů jsem dojela až někdy o půl desáté. Myšák je již čilý a skotačivý a v pondělí už půjde pěkně pracovat. Ráno jsem mu uvařila dobré hamání… myslíte, že mi něco nechal? nenechal… aspoň, že umyl to nádobí :o)) Dneska ráno jsem se rozhodla, že když už je vlastně zdravej, tak mu nemusím vařit. To je celkem logický postup, ne? Sice cosi brblal, ale měl smůlu…utekla jsem mu do práce :o) Prvním úkolem dnešního dne bylo dovézt do práce našeho nejvyššího, cestu přežil, jen brblal, že moc zatahuju ruční brzdu v jeho skvělém modrém VW :o) Těším se na víkend :o)

 

12.3.2003 středa

No, je středa… to je jako půlka týdne, teda aspoň se to tvrdí, tak to taky nemusí být pravda, že? Každopádně na webu se nic nezměnilo, to se zas čeká až se cosi stane a bude čas přemluvit domácí skener k činnosti. V sobotu jsem ho totiž chvíli trápila, ale škytlo v něm a nic, tak to musím zkusit nějak jinak a lépe. Myšák se furt ještě válí doma – ono mu taky není ještě zrovna nejlíp – a já pěkně pracuju od pondělí a pořád. No a protože jsem minulý pátek utekla brzo pryč, tak teď musím v práci trčet déle a dohonit hodiny. Dneska jsem mimo jiné uklízela v šufleti, kde mám i takový věci jako čaj a tak. Piju v práci už delší dobu čaj s příchutí jablečno-skořicovou, normálně mám tuhle příchuť ráda, ale zjistila sem, že se dá pít asi jen od Pickwicku, protože já mám značku Zlatý šálek, a to je vám něco tak hnusnýho, že to piju každej den, abych se toho už zbavila a dneska se mi povedlo se toho čaje konečně zbavit. Mimo té zmíněné příchuti (navíc hodně mdlé) to totiž chutné i po popundeklu, prostě jako byste si v té vařící vodě vymáchali kus kartónové krabice možná i s lepidlem – no, prostě hrozný. Teď mi v šufleti zbyl už jen Zelený čaj s citronem od Pickwicku, tak je to dobrý, už si nebudu kazit chuť. Zítra budu zas v práci celej den telefonovat, teda ne o své vůli a ne že by mě to nějak moc bavilo, ale shánění kontaktů je prostě potřeba. Dneska mě například jeden fajn člověk poslal do prdele tak rychle, že sem nestačila ani říct co chcu :o)) Občas je to sranda, občas to leze na mozek. Jelikož se dál neděje nic převratnýho, tak sem ani nic víc psát nebudu. Počkáme si společně, až se něco stane… třeba o víkendu by se mohlo něco stát. Hm, už aby byl víkend, přes týden je to nuda, teda aspoň většinou.

 

9.3.2003 neděle

Tak pár tlačítek teda nefunguje, funguje jen základní sestava odkazů a přesunula sem semka původní fotky ze starýho webu. No, takže ti, kteří zatím netušili jak vypadám, mají možnost si udělat obrázek. Když k těm fotkám přičtete asi 15 kilo váhy, tak budete mít moji současnou podobiznu :o)) Jo, snažím se zhubnout, ale zatím moje žravost vždycky zvítězila… bohužel. Co se týká tohoto víkendu, tak ten jsme s Myšákem strávili v posteli. Rozumějte jsme oba nemocní, takže jsme jen netečně leželi a zírali na televizi. Ve světlejších chvilkách jsme vařila a uklízela ve starejch papírech – určitě jsem vyhodila nějaký moc důležitý dokumenty, ale to je holt osud :o) No, jinak se teda nedělo nic převratnýho. Jo, jinak jsem dala přečíst Myšákovi tyhle zápisky… celej se naježil (pět dní se neholil, takže mu to šlo dobře :o)) a začal prskat, že sem píšu pomluvy a bůhví co ještě a vypadá to, že ho to dokonce vyprovokuje k tomu, aby si udělal konečně svůj vlastní web, o kterým mluví už cca tři roky, viz. misch.stodvojka.cz :o)) Takže za „chvíli“ si budete moct číst i jeho pohled na svět :o)

 

7.3.2003 pátek

Jo, začíná se mi to tu zvrhávat v takový nepravidelný deníček. Nečekejte, že tu budou všechny dny pěkně popořadě, to jako teda ne. Prostě sem píšu akorát co chci, nudný dny, kdy se nic neděje budu vynechávat. Hm, teda teď si protiřečím, ono se dneska asi nic moc dít nebude. Je totiž teprve ráno. Myšák je už třetí den zdechlej doma, má chřipku. Já už ji mám taky… ode dneška. No, jelikož mi bylo včera debilně a taky mám z práce na houby náladu. No, dneska tu pošmoulám nejnutnější věci a vezmu to přes lékárnu domů. Dochází nám léky. Myšák si sice nechal všecko napsat, ale bylo toho jaksi málo a pro dva lidi toho bude na víkend úplně málo. Krucinál, chtěla sem o víkendu vyrazit za Lumírem a vrátit mu nějaký CDéčka…  no, uvidíme, možná půjdu i tak, bude to možná lepší než být s těma bacilama zavřená doma :o))

Uvidíme co bude teda dneska večer a o víkendu… možná, ale opravdu jen možná tu v pondělí bude zas fungovat o pár tlačítek víc :o))

 

6.3.2003 čtvrtek

No, i ti nepříliš bystří z vás si museli všimnout, že se tu od minulého pátku nic nezměnilo. Ano, správně o víkendu jsem spala… ovšem jen obrazně. Jinak jsem totiž do slova a do písmene strávila víkend v hospodě. No jo, to už se tak stane. V sobotu jsme dopoledne vyrazili do Tesca k nádraží, abychom tam Myšákovi koupili nové rifle. Staré si totiž pocákal kyselinkou z autobaterie a udělali se mu na nich takové větší dírky… Nákup málem skončil tragicky, jelikož jsem ho chtěla asi po hodině strávené v obchodě inzultovat. Vybral si třinácté rifle, ale myslím, že se mu taky moc nelíbily, nicméně okolnosti ho k tomu již donutily :o) Já jsem si mezitím stihla koupit rifle hned dvoje, takový za pár peněz – relativně za pár peněz. Takže jsme nakonec ve zdraví vybrali pro Myšáka i nový řemen do těch riflí a odkráčeli z obchodu lehčí o několik tisíc korun. Rovnou od nádraží jsme směřovali do hospody Červený drak na Kotlářské ulici, kde jsme měli sraz s kamarádem Arťáskem a kamarádkou Leňáskem. Arťásek má zrovna dneska (tj. 6.3.) narozeniny, takže jsme mu koupili pěkný zapalovač. Bohužel pro mě tam s nimi seděl i jeden z jejich a současně také Myšákových spolužáků a aby toho na mě nebylo málo, tak tam dorazila i další Myšákova exspolužačka a taky expřítelkyně. No, o sobotním odpoledni jsem prostě měla jinou představu a tak jsem před pátou odpolední vyrazila pryč, domů a byla sem pak protivná. Myšák přišel nevím kdy. V neděli jsme dopoledne vyrazili k mým rodičům za účelem zdvořilostní návštěvy. A pak jsme pokračovali z Kohoutovic do Bystrce na přístaviště, kde jsme měli sraz s kolegyní Evičkou. Společně jsme došli do hospody U kotvy ke kamarádovi Lumírkovi a jali se konzumovati pivo :o) Pak přišel i hlad a po hladu přišel i Eviččin přítel Tomáš. Všechny nás olízal Lumírův pes Max a pak se jelo domů Tomášovým Favoritem. No, takže doufám, že už chápete, že jsem neměla čas a náladu na skenování fotek. Zkusím to napravit buď dneska večer nebo o nadcházejícím víkendu.

 

28.2.2003 pátek

Ták vážení a nevážení…běžte se převážit…

Jo, je pátek a po včerejším mírně řečeno hektickém pracovním dni si sem dneska dám vtipy, protože smát se je potřeba. O víkendu, když nebudu spát, tak budu skenovat pár fotek, aby tu nějaké byly a taky sepíšu něco málo o posledních akcích kulturních a strčím to do rubriky Výlety, abyste to lépe našli :o)) Takže se vám ohlásím zase až někdy příští týden. A budu přemýšlet, jestli sem budu plácat něco o tom co aktuálně dělám… někteří tomu říkají deníček… no, uvidíme :o))

 

26.2.2003 středa

Tak, je to tady. Můj starý web už vykazoval jisté známky únavy a bylo třeba ho zničit a začít od píky. Takže vězte, že vzhled tohoto webu vznikl během pouhých dvaceti minut… jo, představte si to, že jsem tomu věnovala celých dvacet minut života. Hele, slyším vás, jak si říkáte „No, dyť je to taky podle toho strašný a divný a hnusný…“ – je mi to fuk, chci si dělat web pro vlastní radost a je mi dokonce i jedno, jestli na něj někdo kouká :o) Jen pro informaci na téhle adrese je můj původní web: mujweb.cz/www/kachne.z.brna :o)

Tady v novinkách budu psát co se děje na webu a možná i co se mi přihodilo takhle v životě a jiný věci :o)

Takže jestli sem někdy budete chodit koukat, tak se napřed koukněte sem, ať ste ve vobraze :o))

No, momentálně tu nic moc nefunguje, spíš to nic než moc. Funguje Pohádka, ale tu asi většina lidé číst nebude a fungují čtyři obrázkové odkazy. Zbytek přijde postupně a doufám, že brzy :o)